Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml

by

Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml by Xpel

€3.04

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändXpel
KategooriaOral Care
KontsentratsioonMouthwash
Suguunisex
SKUGD-159385
EAN5060120177353

Kellele see lõhn on

Catalogued as unisex

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml?

Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml on eristav Mouthwash brändilt Xpel. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml?

Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Xpel tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml sobib kingituseks?

Jah — Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml brändilt Xpel on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Xpel Dual Action Clove Mouthwash 500ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos