Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml

by

Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml by Xpel

€4.92

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändXpel
KategooriaSkincare - Body
KontsentratsioonBody Cream
Suguwomen
SKUGD-72606
EAN5060120167002

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml?

Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml on eristav Body Cream brändilt Xpel. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml?

Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Xpel tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml sobib kingituseks?

Jah — Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml brändilt Xpel on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Xpel Body Care Aqueous Cream SLS Free 500ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos