SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml
by SVR
€15.62
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | SVR |
|---|---|
| Kategooria | Makeup |
| Kontsentratsioon | BB Cream |
| Sugu | women |
| SKU | GD-182173 |
| EAN | 3662361000890 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml?
SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml on eristav BB Cream brändilt SVR. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml?
SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid SVR tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml sobib kingituseks?
Jah — SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml brändilt SVR on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht SVR Sebiaclear Active Teinte 40ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal