Pret Á Porter Original 75ml

by

Pret Á Porter Original 75ml by Pret Á Porter

€5.09

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändPret Á Porter
KategooriaDeodorants
KontsentratsioonDeodorant
Suguwomen
SKUGD-33887
EAN3412242503350

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Pret Á Porter Original 75ml?

Pret Á Porter Original 75ml on eristav Deodorant brändilt Pret Á Porter. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Pret Á Porter Original 75ml?

Pret Á Porter Original 75ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Pret Á Porter Original 75ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Pret Á Porter tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Pret Á Porter Original 75ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Pret Á Porter Original 75ml sobib kingituseks?

Jah — Pret Á Porter Original 75ml brändilt Pret Á Porter on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Pret Á Porter Original 75ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Pret Á Porter Original 75ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos