Police To Be My.Avatar 40ml

by

Police To Be My.Avatar 40ml by Police

€9.12

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Lõhnanoodid

Ülemised noodid: lemon

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändPolice
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Parfum
Suguwomen
SKUGD-175251
EAN679602133128

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Police To Be My.Avatar 40ml?

Police To Be My.Avatar 40ml brändilt Police avaneb lemon. Kanna pulsipunktidele (randme siseküljele, kaelale, kõrva taha), et lõhn püsiks kogu päeva.

Kui kaua püsib Police To Be My.Avatar 40ml?

Eau de Parfumna püsib Police To Be My.Avatar 40ml tavaliselt 6–10 tundi, sageli kauemgi. Ideaalne õhtuse ja eriliste ürituste lõhn.

Kas Police To Be My.Avatar 40ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Police tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Police To Be My.Avatar 40ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Police To Be My.Avatar 40ml sobib kingituseks?

Jah — Police To Be My.Avatar 40ml brändilt Police on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Police To Be My.Avatar 40ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Police To Be My.Avatar 40ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?