Paris Corner Cosmic Giardino 100ml
by Paris Corner
€28.22
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Õhtuteks ja romantilisteks kohtumisteks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Paris Corner |
|---|---|
| Kategooria | Fragrance |
| Kontsentratsioon | Eau de Parfum |
| Sugu | unisex |
| SKU | GD-179772 |
| EAN | 6298998755215 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Paris Corner Cosmic Giardino 100ml?
Paris Corner Cosmic Giardino 100ml on eristav Eau de Parfum brändilt Paris Corner. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib Paris Corner Cosmic Giardino 100ml?
Eau de Parfumna püsib Paris Corner Cosmic Giardino 100ml tavaliselt 6–10 tundi, sageli kauemgi. Ideaalne õhtuse ja eriliste ürituste lõhn.
Kas Paris Corner Cosmic Giardino 100ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Paris Corner tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Paris Corner Cosmic Giardino 100ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Paris Corner Cosmic Giardino 100ml sobib kingituseks?
Jah — Paris Corner Cosmic Giardino 100ml brändilt Paris Corner on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Paris Corner Cosmic Giardino 100ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Paris Corner Cosmic Giardino 100ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal