Organicals Shape Shine 150ml

by

Organicals Shape Shine 150ml by Organicals

€18.35

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändOrganicals
KategooriaHair Care
KontsentratsioonFor Hair Shine
Suguwomen
SKUGD-181096
EAN8052286400199

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Organicals Shape Shine 150ml?

Organicals Shape Shine 150ml on eristav For Hair Shine brändilt Organicals. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Organicals Shape Shine 150ml?

Organicals Shape Shine 150ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Organicals Shape Shine 150ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Organicals tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Organicals Shape Shine 150ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Organicals Shape Shine 150ml sobib kingituseks?

Jah — Organicals Shape Shine 150ml brändilt Organicals on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Organicals Shape Shine 150ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Organicals Shape Shine 150ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos