Moroccanoil Treatment 50ml

by

Moroccanoil Treatment 50ml by Moroccanoil

€32.42

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändMoroccanoil
KategooriaHair Care
KontsentratsioonHair Oils and Serum
Suguwomen
SKUGD-181064
EAN7290011521103

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Moroccanoil Treatment 50ml?

Moroccanoil Treatment 50ml on eristav Hair Oils and Serum brändilt Moroccanoil. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Moroccanoil Treatment 50ml?

Moroccanoil Treatment 50ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Moroccanoil Treatment 50ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Moroccanoil tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Moroccanoil Treatment 50ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Moroccanoil Treatment 50ml sobib kingituseks?

Jah — Moroccanoil Treatment 50ml brändilt Moroccanoil on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Moroccanoil Treatment 50ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Moroccanoil Treatment 50ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?