Missoni Missoni 30ml
by Missoni
€18.93
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Lõhnanoodid
Ülemised noodid: pear
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Missoni |
|---|---|
| Kategooria | Fragrance |
| Kontsentratsioon | Eau de Toilette |
| Sugu | women |
| SKU | GD-74401 |
| EAN | 8011003832804 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Missoni Missoni 30ml?
Missoni Missoni 30ml brändilt Missoni avaneb pear. Kanna pulsipunktidele (randme siseküljele, kaelale, kõrva taha), et lõhn püsiks kogu päeva.
Kui kaua püsib Missoni Missoni 30ml?
Missoni Missoni 30ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas Missoni Missoni 30ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Missoni tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Missoni Missoni 30ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Missoni Missoni 30ml sobib kingituseks?
Jah — Missoni Missoni 30ml brändilt Missoni on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Missoni Missoni 30ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Missoni Missoni 30ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal