Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml
by Max Factor
€6.10
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Max Factor |
|---|---|
| Kategooria | Makeup |
| Kontsentratsioon | Lipstick |
| Sugu | women |
| SKU | GD-114281 |
| EAN | 3616301265429 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml?
Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml on eristav Lipstick brändilt Max Factor. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml?
Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Max Factor tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml sobib kingituseks?
Jah — Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml brändilt Max Factor on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Max Factor Colour Elixir Soft Matte 020 Blush Peony 4ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal