Karl Lagerfeld Ikonik 60ml

by

Karl Lagerfeld Ikonik 60ml by Karl Lagerfeld

€32.96

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändKarl Lagerfeld
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Parfum
Sugumen
SKUGD-169537
EAN3386460149884

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Karl Lagerfeld Ikonik 60ml?

Karl Lagerfeld Ikonik 60ml on eristav Eau de Parfum brändilt Karl Lagerfeld. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Karl Lagerfeld Ikonik 60ml?

Eau de Parfumna püsib Karl Lagerfeld Ikonik 60ml tavaliselt 6–10 tundi, sageli kauemgi. Ideaalne õhtuse ja eriliste ürituste lõhn.

Kas Karl Lagerfeld Ikonik 60ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Karl Lagerfeld tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Karl Lagerfeld Ikonik 60ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Karl Lagerfeld Ikonik 60ml sobib kingituseks?

Jah — Karl Lagerfeld Ikonik 60ml brändilt Karl Lagerfeld on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Karl Lagerfeld Ikonik 60ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Karl Lagerfeld Ikonik 60ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?