Jil Sander Eve 30ml

by

Jil Sander Eve 30ml by Jil Sander

€35.90

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändJil Sander
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Toilette
Suguwomen
SKUGD-21213
EAN3607342216754

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Jil Sander Eve 30ml?

Jil Sander Eve 30ml on eristav Eau de Toilette brändilt Jil Sander. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Jil Sander Eve 30ml?

Jil Sander Eve 30ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Jil Sander Eve 30ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Jil Sander tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Jil Sander Eve 30ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Jil Sander Eve 30ml sobib kingituseks?

Jah — Jil Sander Eve 30ml brändilt Jil Sander on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Jil Sander Eve 30ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Jil Sander Eve 30ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos