HUGO BOSS Boss The Scent 150ml

by

HUGO BOSS Boss The Scent 150ml by Hugo Boss

€26.37

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändHugo Boss
KategooriaBath & Shower
KontsentratsioonShower Gel
Sugumen
SKUGD-56173
EAN737052992860

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab HUGO BOSS Boss The Scent 150ml?

HUGO BOSS Boss The Scent 150ml on eristav Shower Gel brändilt Hugo Boss. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib HUGO BOSS Boss The Scent 150ml?

HUGO BOSS Boss The Scent 150ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas HUGO BOSS Boss The Scent 150ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Hugo Boss tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib HUGO BOSS Boss The Scent 150ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas HUGO BOSS Boss The Scent 150ml sobib kingituseks?

Jah — HUGO BOSS Boss The Scent 150ml brändilt Hugo Boss on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta HUGO BOSS Boss The Scent 150ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht HUGO BOSS Boss The Scent 150ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?