Hollister Canyon Sky 100ml

by

Hollister Canyon Sky 100ml by Hollister

€25.17

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändHollister
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Toilette
Sugumen
SKUGD-156881
EAN085715267146

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Hollister Canyon Sky 100ml?

Hollister Canyon Sky 100ml on eristav Eau de Toilette brändilt Hollister. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Hollister Canyon Sky 100ml?

Hollister Canyon Sky 100ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Hollister Canyon Sky 100ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Hollister tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Hollister Canyon Sky 100ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Hollister Canyon Sky 100ml sobib kingituseks?

Jah — Hollister Canyon Sky 100ml brändilt Hollister on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Hollister Canyon Sky 100ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Hollister Canyon Sky 100ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos