Cuba Jungle Zebra 200ml
by Cuba
€2.57
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Cuba |
|---|---|
| Kategooria | Deodorants |
| Kontsentratsioon | Deodorant |
| Sugu | women |
| SKU | GD-134398 |
| EAN | 5425017737056 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Cuba Jungle Zebra 200ml?
Cuba Jungle Zebra 200ml on eristav Deodorant brändilt Cuba. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib Cuba Jungle Zebra 200ml?
Cuba Jungle Zebra 200ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas Cuba Jungle Zebra 200ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Cuba tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Cuba Jungle Zebra 200ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Cuba Jungle Zebra 200ml sobib kingituseks?
Jah — Cuba Jungle Zebra 200ml brändilt Cuba on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Cuba Jungle Zebra 200ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Cuba Jungle Zebra 200ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal