Cuba Brazil Copacabana 35ml

by

Cuba Brazil Copacabana 35ml by Cuba

€4.39

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändCuba
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Toilette
Sugumen
SKUGD-27718
EAN5425017732839

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Cuba Brazil Copacabana 35ml?

Cuba Brazil Copacabana 35ml on eristav Eau de Toilette brändilt Cuba. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Cuba Brazil Copacabana 35ml?

Cuba Brazil Copacabana 35ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Cuba Brazil Copacabana 35ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Cuba tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Cuba Brazil Copacabana 35ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Cuba Brazil Copacabana 35ml sobib kingituseks?

Jah — Cuba Brazil Copacabana 35ml brändilt Cuba on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Cuba Brazil Copacabana 35ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Cuba Brazil Copacabana 35ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?