Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml

by

Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml by Collistar

€33.43

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Collistar Lift HD+ Foundation 3G Natural Golden 30ml on tõstev ja siluv jumestuskreem, millel on keskmine, kihistatav katvus ja satiinjas-särav viimistlus, mis on loodud, et täiustada jumet ning parandada naha üldist välimust. Tooni 3G Natural Golden keskmine varjund koos sooja kuldse alatooniga sobib ideaalselt loomulikult sooja või veidi oliivse nahatooniga, kus eesmärgiks on naha ühtlustamine ja soojendamine ilma maskitaolise efekti tekitamiseta. Koostis on kreemjas, vedel ja paindlik tekstuur, mis jaotub vaevata ja sulandub nahka, luues õhukese, sileda kihi, millel on nähtav siluv efekt. See pakub keskmist katvust, mida saab järk-järgult suurendada, et tõhusalt peita väiksemaid puudusi, punetust ja väsimuse märke, samal ajal säilitades loomuliku välimuse. Viimistlus on satiinjas koos peene säraga, jättes naha siledamaks, kindlamaks ja värskemaks, ilma et see näeks välja liiga mati või ülemäära läikiva. Koostis on rikastatud niisutavate ja nahka hooldavate koostisosadega ning SPF 15-ga, et toetada igapäevast päikesekaitset. Kokkuvõttes pakub see kaasaegse jumet parandava jumestuskreemi eeliseid, mis ühendab meigi õrna nahahooldusega, luues loomulikult elegantse välimuse koos peene tõste- ja siluvate efektidega.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändCollistar
KategooriaPerfumes
Kontsentratsioonfoundation
Suguwomen
SKU1001800430
EAN8015150007641

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml?

Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml on eristav foundation brändilt Collistar. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml?

Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Collistar tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml sobib kingituseks?

Jah — Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml brändilt Collistar on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Collistar Lift Hd+ Foundation 3G 30ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos