Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g

by

Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g by Collistar

€27.55

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Collistar Impeccabile Loose Powder 01 Matte on lahtine näopulber, millel on matt viimistlus, mis on loodud meigi kinnitamiseks, naha visuaalse silumise toetamiseks ja soovimatu läike kontrollimiseks. Tooni 01 Matte on ideaalne viimane samm meigirutiinis, aidates anda nahale ühtlasema, elegantse ja viimistletud välimuse. Selle kerge, peenelt jahvatatud tekstuur katab naha ühtlaselt ja loob õrna kihi, mis aitab kinnitada eelnevalt kantud jumestuskreemi ja peitekreemi, jättes meigi mitte liiga raskeks ega üleliia pulbriseks. Matt viimistlus aitab kontrollida nähtavat läiget, eriti T-tsoonis, sealhulgas otsmikul, ninal ja lõual, võimaldades nahal püsida kauem värske ja rafineeritud välimusega. Koostis aitab ka visuaalselt siluda naha pinda, vähendades väikeste ebaühtluste nähtavust ja andes kogu meigi välimusele ühtlasema viimistluse. Pulbrit saab kanda kogu näole või ainult neile aladele, mis vajavad täiendavat mattimist. Suure, pehme pintsliga kantuna annab see peene ja loomuliku tulemuse, samas kui täpsem rakendus aitab kinnitada konkreetseid näo piirkondi. Toode sobib nii igapäevaseks meigiks kui ka keerukamate õhtuste välimuste jaoks, kus kauakestev ja viimistletud jume on eriti oluline. Seda saab kanda pärast vedelate ja kreemjate meigitoodete kasutamist, et aidata neid paigal hoida ja luua sobiv alus põsepuna, pronzeri ja teiste värviliste kosmeetikatoodete jaoks. Collistar Impeccabile Loose Powder 01 Matte on suurepärane valik naistele, kes otsivad kerget lahtist pulbrit, mis aitab kinnitada meiki, kontrollida liigset läiget ja anda nahale sujuva, loomuliku ja elegantselt matt viimistluse. Tooni: 01 Matte.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändCollistar
KategooriaPerfumes
Kontsentratsioonpowder
Suguwomen
SKU2003371387
EAN8015150010726

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g?

Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g on eristav powder brändilt Collistar. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g?

Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Collistar tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g sobib kingituseks?

Jah — Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g brändilt Collistar on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Collistar Impeccabile Loose 01 Matte 10g ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos