Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml

by

Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml by Bvlgari

€368.05

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändBvlgari
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Parfum
Sugumen
SKUGD-175857
EAN783320421761

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml?

Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml on eristav Eau de Parfum brändilt Bvlgari. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml?

Eau de Parfumna püsib Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml tavaliselt 6–10 tundi, sageli kauemgi. Ideaalne õhtuse ja eriliste ürituste lõhn.

Kas Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Bvlgari tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml sobib kingituseks?

Jah — Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml brändilt Bvlgari on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Bvlgari Le Gemme Garanat 125ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos