Blistex MedPlus 7ml
by Blistex
€3.27
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Blistex |
|---|---|
| Kategooria | Skincare - Face |
| Kontsentratsioon | Lip Balm |
| Sugu | unisex |
| SKU | GD-185160 |
| EAN | 4008455034614 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as unisex
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Blistex MedPlus 7ml?
Blistex MedPlus 7ml on eristav Lip Balm brändilt Blistex. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib Blistex MedPlus 7ml?
Blistex MedPlus 7ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas Blistex MedPlus 7ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Blistex tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Blistex MedPlus 7ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Blistex MedPlus 7ml sobib kingituseks?
Jah — Blistex MedPlus 7ml brändilt Blistex on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Blistex MedPlus 7ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Blistex MedPlus 7ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal