Batiste Divine Dark 200ml
by Batiste
€7.82
Laos olemas | Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.
Millal kanda seda lõhna?
- Igapäevaseks kandmiseks
- Erilisteks puhkudeks ja kingitusteks
Toote andmed
| Bränd | Batiste |
|---|---|
| Kategooria | Hair Care |
| Kontsentratsioon | Dry Shampoo |
| Sugu | women |
| SKU | GD-65133 |
| EAN | 5010724527443 |
Kellele see lõhn on
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Korduma kippuvad küsimused
Kuidas lõhnab Batiste Divine Dark 200ml?
Batiste Divine Dark 200ml on eristav Dry Shampoo brändilt Batiste. Loob elegantse ja unustamatu mulje.
Kui kaua püsib Batiste Divine Dark 200ml?
Batiste Divine Dark 200ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.
Kas Batiste Divine Dark 200ml on LuminShopis originaalne?
Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Batiste tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.
Kas LuminShop tarnib Batiste Divine Dark 200ml Eestisse?
Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.
Kas Batiste Divine Dark 200ml sobib kingituseks?
Jah — Batiste Divine Dark 200ml brändilt Batiste on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.
Kust osta Batiste Divine Dark 200ml Eestis allahindlusega?
LuminShop on parim koht Batiste Divine Dark 200ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.
Miks valida LuminShop?
- 100% originaalne — volitatud EL-i turustajatelt
- Autentsuussertifikaat iga tellimusega
- Tasuta kohaletoimetamine Eestisse alates €30
- Tarneaeg 2–5 tööpäeva
- 14-päeva tasuta tagastus
- Turvaline makse: Visa, Mastercard, PayPal