Baldessarini Ambré 50ml

by

Baldessarini Ambré 50ml by Baldessarini

€35.16

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändBaldessarini
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Toilette
Sugumen
SKUGD-4555
EAN0737052076911

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Baldessarini Ambré 50ml?

Baldessarini Ambré 50ml on eristav Eau de Toilette brändilt Baldessarini. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Baldessarini Ambré 50ml?

Baldessarini Ambré 50ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Baldessarini Ambré 50ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Baldessarini tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Baldessarini Ambré 50ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Baldessarini Ambré 50ml sobib kingituseks?

Jah — Baldessarini Ambré 50ml brändilt Baldessarini on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Baldessarini Ambré 50ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Baldessarini Ambré 50ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos