American Crew Fiber 50g

by

American Crew Fiber 50g by American Crew

€10.90

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändAmerican Crew
KategooriaHair Care
KontsentratsioonHair Gel
Sugumen
SKUGD-176846
EAN0738678002773

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab American Crew Fiber 50g?

American Crew Fiber 50g on eristav Hair Gel brändilt American Crew. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib American Crew Fiber 50g?

American Crew Fiber 50g püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas American Crew Fiber 50g on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid American Crew tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib American Crew Fiber 50g Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas American Crew Fiber 50g sobib kingituseks?

Jah — American Crew Fiber 50g brändilt American Crew on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta American Crew Fiber 50g Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht American Crew Fiber 50g ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos