Alyssa Ashley Fizzy 100ml

by

Alyssa Ashley Fizzy 100ml by Alyssa Ashley

€19.47

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändAlyssa Ashley
KategooriaFragrance
KontsentratsioonEau de Toilette
Suguwomen
SKUGD-19547
EAN3495080753101

Kellele see lõhn on

Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Alyssa Ashley Fizzy 100ml?

Alyssa Ashley Fizzy 100ml on eristav Eau de Toilette brändilt Alyssa Ashley. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Alyssa Ashley Fizzy 100ml?

Alyssa Ashley Fizzy 100ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Alyssa Ashley Fizzy 100ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Alyssa Ashley tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Alyssa Ashley Fizzy 100ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Alyssa Ashley Fizzy 100ml sobib kingituseks?

Jah — Alyssa Ashley Fizzy 100ml brändilt Alyssa Ashley on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Alyssa Ashley Fizzy 100ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Alyssa Ashley Fizzy 100ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos