Aigner Aigner No 1 150ml

by

Aigner Aigner No 1 150ml by Aigner

€12.08

Laos olemas  |  Tasuta kohaletoimetamine tellimustel alates €30. Tarneaeg 2–5 tööpäeva kogu Euroopas.

Millal kanda seda lõhna?

Toote andmed

BrändAigner
KategooriaDeodorants
KontsentratsioonDeodorant
Sugumen
SKUGD-56283
EAN4013670508444

Kellele see lõhn on

Catalogued as a men's fragrance

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas lõhnab Aigner Aigner No 1 150ml?

Aigner Aigner No 1 150ml on eristav Deodorant brändilt Aigner. Loob elegantse ja unustamatu mulje.

Kui kaua püsib Aigner Aigner No 1 150ml?

Aigner Aigner No 1 150ml püsib tavaliselt 4–8 tundi. Kanna pulsipunktidele ja lase nahal imenduda — ära hõõru.

Kas Aigner Aigner No 1 150ml on LuminShopis originaalne?

Jah. LuminShop pakub 100% originaalseid Aigner tooteid volitatud EL-i turustajatelt. Iga tellimus sisaldab originaalpakendit, partii koodi kontrolli ja 14-päevast tagastuspoliitikat. Me ei müü kunagi koopiaid ega võltsinguid.

Kas LuminShop tarnib Aigner Aigner No 1 150ml Eestisse?

Jah. Tarnime Eestisse, Lätti, Leetu ja kõigisse 27 EL-i liikmesriiki. Kojutarne tasuta Baltikumis alates €30, Soomes ja mujal ELis alates €100; muidu €9.99. DPD ja Omniva pakiautomaadid on tasuta alates €30, muidu €2.99. Standardtarneaeg: 2–5 tööpäeva.

Kas Aigner Aigner No 1 150ml sobib kingituseks?

Jah — Aigner Aigner No 1 150ml brändilt Aigner on populaarne kingiidee. Pakime soovi korral kinkekasti. Tellige enne kella 14:00 ja saate kätte homme.

Kust osta Aigner Aigner No 1 150ml Eestis allahindlusega?

LuminShop on parim koht Aigner Aigner No 1 150ml ostmiseks Eestis — originaalsed lõhnad garantiiga, allahindlused kuni 10%, tasuta kohaletoimetamine alates €30 ja kiire teenindus.

Miks valida LuminShop?